Avecmedian yhteystiedot

Anna juttuvinkki

Kerro Avecmedialle juttuvinkki tai anna palautetta toimitukselle!

Avecmedian toimituksen Whatsapp 040 664 7126 ja sähköposti avec@media.fi.

Lehtien tilauksiin liittyvissä kysymyksissä ota yhteyttä asiakaspalveluun: tilaajapalvelu@media.fi

Aromin, Shakerin ja Eventon asiakaspalvelun yhteystiedot
tilaajapalvelu@media.fi
puh. (09) 273 00 200

Outi Tuomivaara
Päätoimittaja, Avecmedia, Aromi, Shaker & Evento
outi.tuomivaara@media.fi
+358 44 550 5184 

Jaakko Sandqvist 
Digituottaja, Avecmedia 
jaakko.sandqvist@media.fi
+358 40 664 7126

Kaisa Paavilainen
Tuottaja, Aromi
kaisa.paavilainen@media.fi
+358 40 668 6871

Kai Lintinen
Tuottaja, Evento
kai.lintinen@media.fi 
+358 40 562 0347

Teemu Leminen

Teemu Leminen
Tuottaja, Shaker
teemu.leminen@media.fi
+358 40 630 2819

Heli Kotiranta 
Art Director 
heli.kotiranta@media.fi 
+358 40 724 8583 

Mainosta Avecissa! 

Ideoimme inspiroivimmat ratkaisut yrityksellesi.
Katso mediatiedot ja ota yhteyttä.

Ester Auf der Mauer
Asiakkuuspäällikkö
ester.aufdermauer@media.fi
+358 40 643 3882

Tanja Lukkarinen
Asiakkuuspäällikkö
tanja.lukkarinen@media.fi
+358 40 529 3628

Mia Heiskanen
Kaupallinen tuottaja
mia.heiskanen@media.fi
+358 40 615 5058

Päivi Tuomisto
Yhteyspäällikkö
paivi.tuomisto@media.fi 
+358 40 661 5811

  • Tilaa Lehti

    Aromi
    Inspiraatiota ja hyötyä ruuan ja juoman ammattilaisille.

    Tilaa Aromi
    Shaker
    Ideoita ja tarinoita tiskin takaa anniskelualan ammattilaisille.

    Tilaa Shaker
    Evento
    Kohtaamisia ja tukea kasvuun tapahtumien tekijöille ja toimistoille.

    Tilaa Evento