SUOSITTELEMME: Suomalaisten hyvä kutina piti paikkansa – tällainen Farangin ja viinibaarien Vasastan Tukholmassa on nykyään
SUOSITTELEMME: Cocktail pullosta tai hanasta vähentää hävikkiä – tässä kesän drinkkitrendit
SUOSITTELEMME: Vastaa Aromin lukijakyselyyn ja voit voittaa upean hotellipaketin ja illallisen

Yhteystiedot

Kysymyksiä meille?

Kerro juttuvinkki tai anna palautetta toimitukselle!

Avecin toimituksen Whatsapp 040 681 8859 ja sähköposti avec@media.fi.

Lehtien tilauksiin liittyvissä kysymyksissä ota yhteyttä asiakaspalveluun.

Aromin, Shakerin ja Eventon asiakaspalvelun yhteystiedot
tilaajapalvelu@media.fi
puh. (09) 273 00 200

Outi Tuomivaara
Päätoimittaja, Avec, Aromi, Shaker & Evento
outi.tuomivaara@media.fi
+358 44 550 5184 

Jaakko Sandqvist 
Digituottaja, Avec 
jaakko.sandqvist@media.fi
+358 40 664 7126

Jenni Ruotsalo 
Tuottaja, Evento & Shaker
jenni.ruotsalo@media.fi
+358 40 674 8704

Heli Kotiranta 
Art Director 
heli.kotiranta@media.fi 
+358 40 724 8583 

Mia Heiskanen
Tuottaja, Aromi
mia.heiskanen@media.fi
+358 40 615 5058

Mainosta Avecissa! 

Ideoimme inspiroivimmat ratkaisut yrityksellesi.
Katso mediatiedot ja ota yhteyttä.

Nina Harlin 
Johtaja, mediamyynti ja kumppanuudet 
nina.harlin@media.fi
+358 400 629 400 

Anja Moilanen
Myyntipäällikkö 
anja.moilanen@media.fi
+358 40 537 4272 

Tiia Heikkilä 
Myyntipäällikkö
tiia.heikkila@media.fi
+358 40 351 7847

Arttu Kantanen 
Markkinointi- ja myyntiassistentti 
arttu.kantanen@media.fi 
+358 40 661 5811

 


  • Tilaa Lehti

    Aromi
    Inspiraatiota ja 100% hyötyä ruuan ja juoman ammattilaisille.

    Tilaa Aromi
    Shaker
    Ideoita ja tarinoita tiskin takaa anniskelualan ammattilaisille.

    Tilaa Shaker
    Evento
    Kohtaamisia ja tukea kasvuun tapahtumien tekijöille ja toimistoille.

    Tilaa Evento