SUOSITTELEMME: "Liian erikoinen" ravintola Nokka alkaa vihdoin saada tunnustusta – Ari Ruoho pitää kiinni ideologiastaan
SUOSITTELEMME: Suomalaismuusikot ällistyivät Neuvosto-Virossa – erikoisen keikan näyttämö Linnahall rapistuu nykyään
SUOSITTELEMME: Ehdota PRO-palkinnon saajaa! Parhaat keittiö- ja ravintola-ammattilaiset palkitaan PRO-gaalassa Kaapelitehtaalla 18.1.2023

Yhteystiedot

Kysymyksiä meille?

Kerro juttuvinkki tai anna palautetta toimitukselle!

Avecin toimituksen Whatsapp 040 681 8859 ja sähköposti avec@media.fi.

Lehtien tilauksiin liittyvissä kysymyksissä ota yhteyttä asiakaspalveluun.

Aromin, Shakerin ja Eventon asiakaspalvelun yhteystiedot
tilaajapalvelu@media.fi
puh. (09) 273 00 200

Outi Tuomivaara
Päätoimittaja, Avec, Aromi, Shaker & Evento
outi.tuomivaara@media.fi
+358 44 550 5184 

Jaakko Sandqvist 
Digituottaja, Avec 
jaakko.sandqvist@media.fi
+358 40 664 7126

Jenni Ruotsalo 
Tuottaja, Evento & Shaker
jenni.ruotsalo@media.fi
+358 40 674 8704

Heli Kotiranta 
Art Director 
heli.kotiranta@media.fi 
+358 40 724 8583 

Mia Heiskanen
Tuottaja, Aromi
mia.heiskanen@media.fi
+358 40 615 5058

Mainosta Avecissa! 

Ideoimme inspiroivimmat ratkaisut yrityksellesi.
Katso mediatiedot ja ota yhteyttä.

Tanja Lukkarinen
Myyntipäällikkö
tanja.lukkarinen@media.fi
+358 40 529 3628

Arttu Kantanen 
Markkinointi- ja myyntiassistentti 
arttu.kantanen@media.fi 
+358 40 661 5811

 


  • Tilaa Lehti

    Aromi
    Inspiraatiota ja 100% hyötyä ruuan ja juoman ammattilaisille.

    Tilaa Aromi
    Shaker
    Ideoita ja tarinoita tiskin takaa anniskelualan ammattilaisille.

    Tilaa Shaker
    Evento
    Kohtaamisia ja tukea kasvuun tapahtumien tekijöille ja toimistoille.

    Tilaa Evento